Wijzigingen

Wijzigingen t.o.v. de oorspronkelijke kalender sinds 2019-08-01.

Alle teams

Een klein woordje uitleg bij deze pagina. In de "wijziging" kolom kun je volgende waarden vinden:

te verplaatsen:Een nieuwe datum moet nog afgesproken worden. De datum die je ziet is nog steeds die de oorspronkelijke datum.
verplaatst:De wedstrijd gaat op een andere dag door. De datum die je ziet is de nieuwe datum.
vervroegd/verlaat:Enkel het uur is gewijzigd.
afgelast:Er werd geen nieuwe datum gevonden. Deze wedstrijd gaat dus niet meer door.
niets:Dit zijn de bekerwedstrijden, oefenwedstrijden en tornooien. Deze stonden ook niet op de oorspronkelijke kalender.



Type Team Wijziging Datum Tijd Thuisploeg Bezoekers Coach
tornooi Seniors dames 2 (2PVB) Zo 25/08/2019 13:00 Middelkerke Wolvertem dames 2 Mannaert Guy
tornooi Seniors dames 2 (2PVB) Zo 1/09/2019 15:00 WOLVERTEM WOLVERTEM - JVL - KAPELLEN OP DEN BOS Mannaert Guy
oefenmatch Seniors dames 2 (2PVB) Ma 2/09/2019 20:00 LEDE DYNACO WOLVERTEM B Mannaert Guy
oefenmatch U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) Za 7/09/2019 12:30 Nijlen U17M Van den Eynde Bart
competitie U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) afgelast Za 7/09/2019 17:00 LINDEMANS AALST WOLVERTEM SPORTING A Boghe Georges
beker Seniors heren 1 (1PM) Za 7/09/2019 19:30 WOLVERTEM SPORTING 1P VBT MACHELEN C 3P Van Ransbeeck Bart
competitie Seniors dames 1 (2PVB) verplaatst Di 24/09/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING A WOLVERTEM SPORTING B Van Haesendonck Maxim
competitie Seniors dames 2 (2PVB) verplaatst Di 24/09/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING A WOLVERTEM SPORTING B Mannaert Guy
oefenmatch Seniors dames 2 (2PVB) Vr 4/10/2019 20:00 liedekerke wij Mannaert Guy
beker U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) Zo 6/10/2019 17:00 DAVOC LOT WOLVERTEM SPORTING A 2P De Boeck Jens
beker U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) Vr 11/10/2019 18:00 WOLVERTEM SPORTING VC LENNIK DAMES A Van den Eynde Bart
competitie Seniors dames 3 (3PVD) afgelast Za 19/10/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING C JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL C Lauwers Christophe
beker Seniors dames 2 (2PVB) Di 22/10/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING B 2P DAVOC LOT A 1P Mannaert Guy
competitie U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) afgelast Za 26/10/2019 13:30 WOLVERTEM SPORTING A LINDEMANS AALST Boghe Georges
beker Seniors dames 3 (3PVD) verplaatst Za 26/10/2019 17:00 WOLVERTEM SPORTING C 3P KRUIKENBURG TERNAT C 3P Lauwers Christophe
beker Seniors dames 1 (2PVB) Za 26/10/2019 20:30 DAATMET LIEDEKERKE 2P WOLVERTEM SPORTING A 2P Van Haesendonck Maxim
competitie Seniors dames 1 (2PVB) verplaatst Zo 27/10/2019 14:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM A WOLVERTEM SPORTING A Van Haesendonck Maxim
competitie Seniors dames 4 (3PVD) afgelast Za 2/11/2019 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL C WOLVERTEM SPORTING D Boghe Georges
beker Seniors dames 1 (2PVB) verplaatst Do 14/11/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING B 2P VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS Van Haesendonck Maxim
beker Seniors dames 2 (2PVB) verplaatst Do 14/11/2019 21:00 BERG-OP WIJGMAAL A WOLVERTEM SPORTING Mannaert Guy
competitie Seniors heren 1 (1PM) verlaat Zo 17/11/2019 14:30 KREG ROTSELAAR A WOLVERTEM SPORTING A Van Ransbeeck Bart
beker Seniors heren 1 (1PM) Do 21/11/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING B 2P VOLLEY SCHEPDAAL VZW A Van Ransbeeck Bart
beker Seniors dames 3 (3PVD) verplaatst Zo 24/11/2019 18:00 KRUIKENBURG TERNAT B 1P WOLVERTEM SPORTING C Lauwers Christophe
competitie U15 jongens (U15JN2C R2) verplaatst Za 7/12/2019 17:00 WOLVERTEM SPORTING VC KNØDDE MEISE Booghmans Laure
beker Seniors heren 1 (1PM) Ma 16/12/2019 21:00 BDO HAASRODE LEUVEN D 1P WOLVERTEM SPORTING 1P Van Ransbeeck Bart
beker U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) Wo 18/12/2019 16:00 WOLVERTEM SPORTING SMASH NEERIJSE De Boeck Jens
beker Seniors dames 1 (2PVB) Do 19/12/2019 20:30 WOLVERTEM SPORTING A 2P STERKO KORTENBERG 3P Van Haesendonck Maxim
beker U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) Vr 20/12/2019 18:00 WOLVERTEM SPORTING B 2P VCV LEEFDAAL-BERTEM Van den Eynde Bart
oefenmatch Seniors dames 2 (2PVB) Vr 3/01/2020 18:30 jvl londerzeel wolvertem b Mannaert Guy
competitie U11 gemengd (U11X2-2N3D R2) verplaatst Za 11/01/2020 14:00 GRIVOK GRIMBERGEN C WOLVERTEM SPORTING A Bincquet Maude
competitie U11 meisjes (U11M2-2N2F R2) verplaatst Za 11/01/2020 15:30 VOLLEY OPWIJK C WOLVERTEM SPORTING Peeters Lars
competitie U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) verplaatst Za 11/01/2020 16:00 WEVOK ST.-JORIS WEERT WOLVERTEM SPORTING A.att Boghe Georges
competitie Seniors dames 3 (3PVD) verlaat Za 11/01/2020 20:30 WOLVERTEM SPORTING D WOLVERTEM SPORTING C Lauwers Christophe
competitie Seniors dames 4 (3PVD) verlaat Za 11/01/2020 20:30 WOLVERTEM SPORTING D WOLVERTEM SPORTING C Boghe Georges
beker U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) Ma 13/01/2020 19:30 VOLLEY OPWIJK WOLVERTEM SPORTING Van den Eynde Bart
competitie U11 meisjes (U11M2-2N2F R2) verplaatst Zo 26/01/2020 10:00 BRUSSELS VOLLEY WOLVERTEM SPORTING Peeters Lars
beker Seniors dames 1 (2PVB) Do 30/01/2020 21:00 BERG-OP WIJGMAAL A 1P WOLVERTEM SPORTING A 2P Van Haesendonck Maxim
beker U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) Zo 2/02/2020 18:00 BDO HAASRODE LEUVEN WOLVERTEM SPORTING De Boeck Jens
beker U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) Vr 7/02/2020 19:30 WOLVERTEM SPORTING KRUIKENBURG TERNAT Van den Eynde Bart
beker Seniors heren 2 (3PMA) Vr 7/02/2020 20:00 KREG ROTSELAAR WOLVERTEM SPORTING A 2P ?
competitie Seniors dames 3 (3PVD) afgelast Za 8/02/2020 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL C WOLVERTEM SPORTING C Lauwers Christophe
competitie Seniors heren 2 (3PMA) verplaatst Za 15/02/2020 14:30 WOLVERTEM SPORTING B DAVOC LOT C Gonnissen Nils
oefenmatch Seniors dames 2 (2PVB) Do 20/02/2020 20:00 wolvertem C wolvertem B Mannaert Guy
competitie U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) verplaatst Za 14/03/2020 13:30 WOLVERTEM SPORTING A.att WEVOK ST.-JORIS WEERT Boghe Georges
competitie Seniors heren 1 (1PM) vervroegd Za 14/03/2020 14:30 WOLVERTEM SPORTING A KREG ROTSELAAR A Van Ransbeeck Bart
competitie U13 meisjes 1 (U13MN2H R2) verlaat Za 14/03/2020 18:00 WOLVERTEM SPORTING.att VC KNØDDE MEISE C Freys Lukas
competitie U15 jongens (U15JN2C R2) verplaatst Za 21/03/2020 11:45 VBT MACHELEN B WOLVERTEM SPORTING Booghmans Laure
competitie U15 meisjes 1 (U15MN2A R2) verplaatst Za 21/03/2020 13:30 WOLVERTEM SPORTING A.att DAATMET LIEDEKERKE.att Boghe Georges
competitie U15 meisjes 2 (U15MN2E R2) verplaatst Za 21/03/2020 18:00 WOLVERTEM SPORTING B ZUUN VOLLEYBAL CLUB.att Lauwers Christophe
competitie U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) verplaatst Zo 22/03/2020 17:30 WOLVERTEM SPORTING GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW A Van den Eynde Bart
competitie Seniors dames 4 (3PVD) verplaatst Zo 22/03/2020 18:00 WOLVERTEM SPORTING D VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B Boghe Georges
competitie Seniors dames 3 (3PVD) verplaatst Za 28/03/2020 14:30 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS C WOLVERTEM SPORTING C Lauwers Christophe
competitie Seniors dames 4 (3PVD) afgelast Za 28/03/2020 14:30 WOLVERTEM SPORTING D JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL C Boghe Georges
competitie Seniors dames 2 (2PVB) verplaatst Di 31/03/2020 21:00 VCV LEEFDAAL-BERTEM A WOLVERTEM SPORTING B Mannaert Guy
competitie U17 meisjes 1 (U17MN1A R2) verplaatst Za 4/04/2020 16:00 WOLVERTEM SPORTING VC FENIKS HAACHT Van den Eynde Bart
competitie U11 meisjes (U11M2-2N2F R2) verplaatst Za 25/04/2020 13:30 WOLVERTEM SPORTING VOLLEY OPWIJK C Peeters Lars
competitie U11 gemengd (U11X2-2N3D R2) verplaatst Za 25/04/2020 14:00 WOLVERTEM SPORTING A GRIVOK GRIMBERGEN C Bincquet Maude